Каркасні дачні будинки

Karina 1

Замовити професійне будівництво дачі  ви можете звернувшись до нашої спеціалізованої компанії. Ми пропонуємо сучасне та вигідне каркасне будівництво споруд, які оптимально відповідають усім вимогам сучасних будинків. Готові проекти або індивідуальні рішення створюються згідно з вашими побажаннями, у відповідності до фінансових спроможностей, потреб та вподобань.

Сучасні каркасні технології, що застосовуються нашими фахівцями, є ідеальним варіантом для дачі, яка має сезонний чи постійний режим використання. Такі будівлі мають безліч переваг, швидко зводяться, відрізняються порівняно низькою собівартістю та універсальністю застосування.

Проект каркасної дачі

Проект на каркасне будівництво не потребує багато часу, розробляється за типовими рішеннями з можливістю втілення дизайнерських ідей. Каркасні будівлі є найбільш поширеними при створенні приватних будинків, дачних кооперативів, баз для туристів, мисливців, рибалок та відпочивальників гірськолижних курортів. Серед визначних переваг каркасного будівництва виділяють:

  • відсутність у потребі постійного опалення;
  • швидкість підігріву від автономної системи опалення, каміну, печі;
  • морозостійкість споруди, високий показник теплозбереження;
  • захищеність елементів конструкції від агресій клімату, негативного впливу мікроорганізмів, бактерій;
  • термін експлуатації, який може сягати 100 років.

Виробництво та зведення дачних будинків каркасного типу разом займає 2-4 місяці – в залежності від складності, розміру, кількості поверхів. Усі розрахунки на міцність, необхідні при виборі каркасно-панельної технології, виконуються професійними фахівцями з відповідним досвідом.

Дачні будинки під ключ

В нашої компанії Ви можете замовити будівництво «під ключ» у будь-який час, адже наше виробництво працює круглий рік. На вибір пропонуються найбільш популярні типові проекти одно- чи двоповерхових споруджень. Також ви можете купити каркасну дачу, спроектовану згідно з індивідуальними ескізами.

Команда наших фахівців виконує каркасне будівництво в узгоджені терміни. Усі роботи ведуться провідними спеціалістами та зазвичай не потребують участі замовників. Тому, звертаючись до нас, ви отримуєте професійне будівництво об’єкту «під ключ» без необхідності проведення якихось додаткових монтажних чи оздоблювальних заходів.

Silvia 1
Безкоштовний розрахунок вартості будинку