Часті запитання

Чи з`їдять будинок миші та інші часто задавані питання

Каркасні будинки давно популярні на Заході: у країнах ЄС, США та Канаді. Однак в нашій державі цю технологію ще досі вважають новою та не завжди їй довіряють.

Причиною такого скептичного ставлення є також надмір недобросовісних фірм на ринку. Вони заманюють клієнтів надто низькою ціною і при цьому зводять житло з дешевих та неякісних матеріалів. Та готові запевнити: ми будуємо каркасні будинки дотримуючись усіх стандартів.

У чому переваги каркасного будинку?

Надійність та якість. Можете бути певні, що в такій оселі житимете довго, щасливо та без зайвих турбот і Ви та Ваша сім’я.

Енергоефективність. Якщо на опалення звичайного будинку площею 100 квадратних метрів у місяць потрібно 362 кубометри газу, то в каркасному будинку 190 кубометрів. Ціна блакитного палива для населення уже становить 8 607 гривень за тисячу кубометрів.

Отож якщо на опалення добре утепленого цегляного будинку площею 100 квадратних метрів на рік потрібно приблизно 18302 гривні, то в стандартному каркасному будинку витрати на опалення складуть орієнтовно 9620 гривень на рік. Таким чином щороку Ви зможете економити від 8682 гривень. І це лише в стандартній комплектації.

Екологічність. Використовуємо лише сертифіковані екологічні та гіпоалергенні матеріали. Ви не будете дихати “хімією”. Та й звести таке житло можна за містом, де чисте повітря.

Швидкість. Процес виготовлення каркасного будинку чи комерційної споруди (до прикладу, ресторану чи міні-готелю) становить всього 3-4 місяці з моменту підписання договору.

Спокій клієнта. Ми обираємо найкращі складові та ретельно контролюємо дотримання технології на кожному етапі. Ви отримуєте готове житло під ключ без зайвого клопоту.

Як я можу бути певен, що будинок справді зведений надійно і не завалиться через рік?

Даємо гарантію на каркас на 20 років. Однак зазвичай житло такого типу служить 100 років.

Кожна деталь продумана. До прикладу, деревина оброблена у спеціальній камерній сушці. Це гарантує, що вона не буде тріскатись та прослужить дуже довго.

Ми перевіряємо постачальників матеріалів та ретельно контролюємо кожен етап зведення будинку до найменших деталей.

Докладніше з процесом будівництва можна ознайомитися у рубриці “Технології” (https://www.house-group.com.ua/tehnologiyi-budivnitstva/panelno-karkasni-budynky/). Також ми готові відповісти на кожне Ваше питання щодо матеріалів та процесу зведення каркасного житла.

Яка в таких будинках шумоізоляція? Не буде чутно кожне слово та крок в сусідній кімнаті?

Забезпечуємо шумоізоляцію з індексом від 45 децибел.

Щоб забезпечити міжповерховий звукозахист ми використовуємо звукоізоляційну каучукову прокладку та мінеральну вату з ефектом шумозахисту.

Також для більш надійного захисту від шуму між поверхами пропонуємо технологію “плаваючої підлоги”. Вона складається зі звукоізоляційної мінеральної плити, двох шарів вологостійкого гіпсокартону та самовирівнюючої стяжки. Це дозволяє досягти найкращого шумозахисту між поверхами.

Чи будинок не згорить?

Ми дбаємо про Вашу безпеку та дотримуємося протипожежних стандартів.

Для електропроводки використовуємо спеціальний негорючий кабель в захисному металевому рукаві.

У потенційно вразливих місцях (біля комина та каміну) влаштовуємо спеціальний вогнетривкий гіпсокартон та використовуємо високотемпературні термоізоляційні матеріали.

Для якісних каркасних будинків рекомендації з дотримання елементарних норм протипожежної безпеки такі ж як і аналогічні рекомендації для будь-якого іншого житла.

А можна ставити камін в каркасному будинку?

Так, можна. Тільки про таке бажання потрібно попереджати ще на етапі створення проекту. Багато залежить від того який тип каміну Ви оберете. Якщо це газовий чи електричний камін, то їх можна монтувати без будь-яких додаткових робіт. Якщо ж хочете справжній камін на дровах, то до його встановлення варто підготуватись.

Перш за все, необхідно закласти підсилення фундаменту під камін та димохідну систему (це відбувається на етапі проектування та заливки фундаменту). Також потрібно правильно обрати саму димохідну систему. Найкраще для такого будинку підходить керамічна. Крім того, ми враховуємо ще низку технологічних нюансів, щоб подбати про довговічність Вашого житла.

А передоплату робити потрібно?

Так. Вона становить 60% від вартості будівництва. Решту 40% доплачуєте після його завершення. Аванс потрібен для облаштування фундаменту, заготівлю деревини для каркасу, його монтаж та замовлення первинно необхідних матеріалів. Розбивка на 2 платежі необхідна й для максимальної швидкості будівництва, оскільки велику кількість матеріалів потрібно замовляти ще на етапі розробки проекту.

Яка тоді гарантія, що мене не “кинуть”? Чи таки отримаю житло, заплативши одразу таку значну суму?

Після погодження усіх деталей підписуємо офіційний договір, засвідчений печаткою підприємства.

Також Ви можете записатися на екскурсію на виробництво та переглянути готові об’єкти. Для цього достатньо заповнити спеціальну форму на нашому сайті або просто зателефонувати та домовитися про час.

То чи в результаті не з’їдять будинок миші?

Якщо це головне, що Вас турбує, готові подарувати кота 🙂 Однак зважайте, що його доведеться годувати готовим кормом чи м’ясом, бо наші будівлі – не з тих, які підходять мишам.

Гризуни можуть їсти пінопласт. А ми використовуємо мінеральну вату, яка їм не смакує. Крім того, як бонус, забезпечуємо навіть біозахист від комах.

Безкоштовний розрахунок вартості будинку