Будівництво дерев’яних церков та храмів

Якісне та швидке будівництво храмів по каркасній технології у нашій компанії ви можете замовити вже сьогодні. Маючи власне сучасне виробництво, повністю укомплектовану матеріально-технічну базу, необхідне програмне забезпечення та команду досвідчених фахівців, ми пропонуємо зведення дерев’яних церков «під ключ» будь-якої складності за вигідною вартістю та з гарантією.

Завдяки обробці дерев’яних конструкцій спеціальними захисними речовинами будівлі відрізняються не тільки гарним естетичним виглядом, привабливістю, відповідністю до церковного стилю, але й наступними перевагами:

  • збільшенням міцності, довговічності;
  • пожежостійкістю, що є необхідною для споруд громадського призначення;
  • захистом від ураження грибком, бактеріями, іншими небезпечними для людини та оточення мікроорганізмами.

Також каркасні храми, церкви зводяться у короткі терміни, мають високий показник теплозбереження. Для опалення будівлі з площею біля 200 м2 достатньо обладнання середньої потужності.

Будівництво дерев’яних церков

Завдяки наявності відповідного досвіду, будівництво храмів по каркасній технології нашими фахівцями виконується без порушення якихось обрядових норм, канонів, правил та діючих державних стандартів. Проекти церков повністю адаптовані до запитів конкретної громади, розробляються зі збереженням відповідної стилістики та з реалізацією усіх побажань замовників.

Ми якісно будуємо церкви у стилі Київської Русі, Буковини, Візантії, Гуцульщини, козацьких храмів XVI-XVII століть.

церква

Замовити будівництво каркасної церкви

Вже зараз замовити будівництво церкви по каркасній технології ви можете, зателефонувавши нашим менеджерам. На попередній консультації будуть визначені вид споруди, матеріали, з яких будуватиметься храм, приблизна вартість та терміни закінчення. Щоб власна церква тішила вас вже за кілька місяців, звертайтеся до нашої компанії без зайвих роздумів та зволікань.

Де ми працюємо

01
Львів
02
Луцьк
03
Рівне
04
Житомир
05
Вінниця
06
Хмельницький
07
Тернопіль
08
Івано-Франківськ
09
Чернівці
10
Ужгород
11
Київ
Безкоштовний розрахунок вартості будинку