fbpx

Каркас класичний з піноутеплювачем Icynene

Переваги

Переваги утеплювача Icynene

 • 01
  Найвищий рівень термоізоляції та шумоізоляції
  відсутність швів за рахунок заповнення усіх шпарин та щілин, що перешкоджає витоку теплової енергії та проникненню звуків через оболонку будівлі.
 • 02
  Паропроникний та вітронепроникний утеплювач
  забезпечує контроль вологості та якості повітря всередині будинку, не потребує додаткових захисних плівок.
 • 03
  Товщина шару утеплювача ICYNENE
  розрахунково, значно менша від товщин традиційних утеплювачів. Не створює навантаження на конструкцію в цілому, вага 1м3 - 6-7 кг.
 • 04
  Довговічний
  не просідає, не руйнується, має високу адгезію (прилипання до поверхонь). Термін експлуатацію дорівнює терміну служби будівлі.

Що таке утеплювач
Icynene

Айсінін (Icynene) – утеплювач канадського виробництва, розроблений на водній основі, з урахуванням найжорсткіших вимог до екологічної безпеки та збереження довкілля. Це утеплювач, що наноситься шляхом розпилення, після цього збільшується, орієнтовно, у 100 разів, утворюючи шар кремового кольору та заповнюючи всі шпарини, тріщини, порожнини. Утеплення за технологією Айсінін припиняє  рух повітря між внутрішнім простором будинку та зовнішнішнім середовищем.

Purinova0001-0012_1
екопена

Каркасні будинки з екопіною

В останні роки в Україні велику популярність набирає будівництво каркасних будинків, побудованих за каркасно-щитовою технологією.

Не секрет, що свою популярність, так звані “каркасники” отримали через цілу низку беззаперечних переваг, таких як:

 • Швидкі терміни зведення.
 • Більш низька ціна квадратного метра.
 • Легкий фундамент.
 • Відсутність необхідності у важкій будівельній техніці на майданчику.

Отже, що ж собою являє каркасний будинок? Це, як правило, каркас з дерев’яного бруса так званий, “сендвіч”, котрий складається з зовнішньої і внутрішнього утеплення будинку з певним типом матеріалу.

В якості зовнішньої обшивки на розсуд замовника використовуються або орієнтовано-стружкові, або цементно-стружкові плити, а також скломагнієві листи або фанера. В якості утеплювача часто виступає мінеральна вата або пінопласт. Але найбільш інноваційним методом є запилення екопіною (пінополіуретаном, або ППУ).

Для вибору правильного утеплювача необхідний відповідальний підхід. Адже від грамотної обраної «начинки сендвіча» та від якості її монтажу залежить внутрішня атмосфера, відчуття комфорту всередині будинку, витрати на його експлуатацію в зимовий і літній час та загальна довговічність конструкції та економне використання простору.

Безумовно, для більшості клієнтів вибір утеплювачів залежить в першу чергу від його теплоізоляційних властивостей. На другому місці стоїть екологічність і довговічність матеріалів. Звичайно, пріоритетність може змінюватися. Однак, інші важливі чинники, що впливають на правильний вибір того чи іншого утеплювача, як правило, ігноруються. При виборі утеплювача для каркасного житла, а втім, і для будь-якого іншого будинку, існують основні чотири взаємопов’язаних вимоги, від виконання яких залежить ефективність довговічність експлуатації та загальне будівництво каркасних будинків.

Утеплення стін каркасного будинку зовні і зсередини екопіною

На сьогодні найбільш енергозберігаючими житловими будівлями прийнято вважати каркасні споруди. Це за умови, що елементи конструкції будуть попередньо утеплені якісним утеплювачем. Правильно виконана ізоляція робить каркасний будинок на кшталт термосу: влітку в ньому прохолодно, сонячні промені не нагрівають стіни та покрівлю; взимку тепло не йде назовні. Інноваційні матеріали та якісно виконане утеплення каркасного будинку створюють в приміщенні сприятливий мікроклімат і затишок. Якості утеплювача каркасних споруд дозволяють насолоджуватися теплом та комфортом оселі. Виконати ці умови нескладно, якщо, по-перше, працювати з пінополіуретаном, а по-друге, довірити роботу фахівцям нашої компанії.

Легка, на перший погляд, технологія наповнення стін каркасної домівки, насправді, вимагає певної вправності і високої техніки виконання робіт.  Утеплювач ППУ на сьогодні, мабуть, оптимальний варіант для каркасного будівництва. Для утеплення каркасних стін зсередини існують свої особливості. Стільники-осередки, наповнені сумішшю декількох газів з різною теплопровідністю, значно нижче, ніж у повітря – основа структури пінополіуретану. Його застосовують, виконуючи утеплення дерев’яного каркасного спорудження через таких особливостей:

 • Утеплювач айсінін заповнює нещільності між дерев’яними елементами, стійками.
 • Пінний утеплювач застигає, створюючи додаткову міцність всьому каркасному або щитового будовою.
 • Використовують його і як утеплювач для металевої конструкції.

Утеплення каркасних стін зсередини легко піддається механічній обробці, утворює ідеальну поверхню для оздоблювальних робіт. Володіючи незначною теплопровідністю, тонкий монолітний шар приймає будь-яку конфігурацію архітектурних форм і забезпечує високі теплові показники. Це потрібно враховувати, виконуючи заповнення стін зсередини каркасного будинку. Незначна товщина шару, практично, не зменшує корисний об’єм кімнат. Органічні сполуки, що входять до складу утеплювача, нагріваючись, не виділяють небезпечних для здоров’я речовин та розроблені за допомогою технології енергозбереження. Ось чому на сьогодні саме пінополіуретан рекомендований як єдиний ефективний утеплювач, за допомогою якого виконують утеплення каркасних стін зсередини.

Зовнішнє утеплення: естетично і практично

ППУ як утеплювач ідеально підходить для каркасних конструкцій: рівні, що не дають усадки поверхні, легко обробляються без попередньої їх обробки. Пінополіуретан захищає дерево від вологи, а значить, від промерзання взимку. Утеплення фундаменту каркасної новобудови не дає можливості пару перетворитися в конденсат – ідеальне середовище для розвитку бактерій і грибка. Незначна гігроскопічність захищає стельові перекриття, щити або каркасно-рамкові елементи від гниття. Матеріал наноситься під тиском, проникаючи в пори і тріщини. Про цей момент будівельники піклуються заздалегідь.

Порівняно легкий каркасний будиночок не відчуває додаткових навантажень, здатних деформувати його за допомогою утеплювача каркасних споруд. Утеплення каркасної новобудови пінополіуретаном не тільки знижує теплові втрати, скорочує час на будівельні роботи, а й зменшує ризик виникнення пожежі, тому що є важко займистих полімером. Виконуючи утеплення каркасних стін з використанням ППУ, ви захистите своє житло від проникнення в нього гризунів, освіти цвілі. Йому не страшні будуть ні кислотні дощі, ні вітрові навантаження.