fbpx

Каркас з технічної коноплі

Переваги

Переваги конопляних будинків

 • 01
  Регулювання вологості
  Безкоштовне регулювання рівня вологості та температури в будинку.
 • 02
  Економія опалення
  Суттєва економія ресурсів при опаленні та охолодженні протягом всього року.
 • 03
  Гігроскопічність
  Гігроскопічність костри допомагає впитувати, а потім випускати зайву вологу.
 • 04
  Екологічність
  Використання тільки натуральних нетоксичних матеріалів без цементу і пластмаси.
 • 05
  Термальність
  Висока термальна маса матеріалу дозволяє довго тримати необхідну температуру.
 • 06
  Поглинання звуку
  Чудове акустичне поглинання за рахунок високої пористості.

Що таке конопляний утеплювач ?

Конопляний утеплювач “Хемпаєр Мікс” – утеплювач у вигляді каші, розроблений компанією та запатентований на базі тільки натуральних нетоксичних компонентів з високими тепло та звукоізоляційними характеристиками. Головна перевага конопляного утеплювача – можливість утеплення будь яких поверхонь і огороджуючих конструкцій (стіни, горище, покрівля, підлога, перекриття) одним матеріалом не змінюючи компонентів. Також можна зводити нові стіни при наявності дерев’яного каркасу.

70dc1aa-hemp-mix
конопля

Що таке будинок з коноплі?

Для багатьох людей своє житло є затишним та комфортним місцем, де можна відпочити від усіх денних турбот. Правильний вибір матеріалів і технології будівництва зробить перебування в такому будинку безпечним для всіх проживаючих людей.

Дуже важливо, щоб матеріали споруди були нетоксичними та не викликали проблем зі здоров’ям у мешканців. Будинок з конопель – сучасний і інноваційний підхід до вирішення житлової проблеми. У такої споруди є ряд переваг над традиційними будівлями, а саме:

 • Економія коштів на опаленні та охолодженні кімнат.
 • Ефект «термоса» при створенні стін з кострой конопель (взимку тепло, влітку прохолодно).
 • Виключно екологічні та натуральні природні компоненти.
 • Благотворно впливає на самопочуття мешканців.

Наша компанія займається зведенням споруд виключно з природних складових. Для формування будівельних мас використовуються костри конопель, гашене вапно, мінеральні компоненти і рідина. Таким матеріалом легко утеплювати весь будинок, від підлоги до стелі та стін. При будівництві каркасної споруди, утеплення особливо просто реалізувати. Така речовина нетоксична, має натуральну основу, плюс вона недорога у виробництві. Будівлю з конопель простіше обігріти, особливо, якщо блоки з’єднані дерев’яним каркасом. Подібний продукт практично позбавлений недоліків, а переваги можна перераховувати дуже довго.

Цеглини з конопель

Конопля – рослина універсальна. Для формування екологічно чистих цегли використовуються рубані стебла конопель, вода, а також вапно для в’язки всієї субстанції. Технічні сорти канабісу ростуть дуже швидко. Досить лише одного гектара посівів, щоб зібрати суміш для стандартного будинку, площею 120 кв. м. Рослина настільки невибаглива, що не вимагає спеціальних умов зростання або добрив. Матеріал для будівництва абсолютно нешкідливий для навколишнього середовища. Багато клієнтів хочуть мати оригінальне житло, що має сучасну форму і технічну оснащеність. Брикетам можна надати будь-яку необхідну форму, щоб домогтися найбільш оригінального зовнішнього вигляду будівлі.

Виробництво і застосування

Цеглини з конопель – це біокомпозіт, виготовлений з внутрішнього деревного ядра рослини, змішаного зі сполучною ланкою на основі вапна. Ядро з конопель має високий вміст двоокису кремнію, що дозволяє йому добре зв’язуватися з вапном. Ця властивість унікальна для пеньки серед всіх натуральних волокон. В результаті виходить легкий цементний ізоляційний компонент вагою близько однієї сьомої ваги самого бетону. Він не використовується як структурний елемент, а тільки як ізоляційний компонент між елементами рами. Все навантаження несуть монтажні внутрішні рейки, коли йде будівництво споруд.

Масу перемішують протягом однієї – двох хвилин та набивають вручну в порожнині стіни. Конопля в будівництві може формуватися з тимчасової дерев’яної або пластикової «опалубки», що утворює форми внутрішньої або зовнішньої поверхні. Брикет легкий і вільно переміщається навколо майданчика в ваннах та передається відро-бригадним способом працівникам, які заповнюють порожнини і шви будівельної конструкції. Компонент відділений зовні твердим покриттям товщиною близько 20 мм, щоб захистити його, з додаванням остаточного кольорового верхнього покриття. Кінцевий результат виглядає як будь-яка завершена штукатуркою будівля.

Переваги використання костри при будівництві будинку з конопель

У даного матеріалу є маса переваг, які вигідно відрізняють його від класичних аналогів, широко застосовуваних у будівельній сфері. В цілому, можна виділити 4 основні чинники:

 • Вкрай стійкі конструкції. Подібна маса з технічних конопель перевершує цегляну кладку в 2 рази за даним показником. Виходячи з подібних даних, можна значно заощадити.
 • Дешевизна у виробництві. Споруда з брикетів значно дешевше своїх бетонних або цегляних аналогів.
 • Структура стін володіє анти грибкові і гіпоалергенні властивості та позитивний вплив на самопочуття мешканців.
 • Збереження тепла. Стіни житла не пропускають назовні тепло, зберігаючи певний температурний рівень протягом тривалого періоду часу.

Будівництво пов’язане з багатьма технологічними труднощами і розрахунками. Костробетон легко сформувати і підготувати до укладання. Готові елементи формуються і сушаться безпосередньо на будівельному майданчику, дозволяючи створювати необхідні компоненти, не перериваючи процесу зведення споруди. Всі складові в готовій масі позбавлені шкідливих домішок і екологічно чисті. Будь-який будинок на кшталт  котеджів з подібних брикетів може витримати навіть землетрус. Стіни візьмуть своє звичне положення відразу після закінчення амплітудних коливань.

Відмінності між конопляним брикетами і цеглою

В першу чергу, застосування конопель в блоках має ефект посилення несучих властивостей, в порівнянні з цегляною кладкою. Цегла важче конопляних брикетів в 2,5 – 3 рази. Відповідно, на буд майданчику необхідно організувати спеціальне місце для зберігання і заливати більш масивний фундамент. З основних аспектів варто виділити наступні властивості брикетів, якими не володіє цегла:

 • Велика стійкість до грибка та бактерій.
 • Екологічно чистий матеріал.
 • Підвищена теплоізоляція.
 • Простота внутрішньої і зовнішньої обробки.
 • Сейсмічна стійкість.

Замовляючи утеплення приміщення за допомогою коноплебетону або повноцінне зведення будівлі, замовник отримує сучасний інноваційний продукт, який прослужить більше 100 років та не втратить своїх фізичних властивостей. Момент використання костри набагато дешевше і доступніше класичних варіантів з піноблоку, цегли та бетону. Легкість конструкцій дозволить значно заощадити на заливці стрічкового фундаменту. Міцність костри конопель дозволяє зводити багатоповерхові споруди з високими показниками міцності та стійкості. Масове використання такого будівельного елементу дозволяє зменшити вирубку лісів. Стіни поглинають вуглекислий газ, що накопичується в приміщенні будинку.

Костробетон зручний в якості будівельного матеріалу при необхідності створювати нестандартні блоки. Його можна розрізати під будь-яким кутом, формуючи необхідні розміри. Подібний продукт не гниє, що актуально у вологому середовищі. Стіна з канабісу володіє амортизаційними властивостями. Якщо на неї здійснюється надмірний тиск, стінка прогинається і відновлює вихідне положення, коли зайвий вантаж зникає. Кожен блок костри на будівництві споруди з легкістю перенесе більше 50 циклів холодів і відлиг. Робота за принципом термоса знижує витрати на охолодження приміщень в теплу пору року та обігрів взимку.

Де ми працюємо

01
Львів
02
Луцьк
03
Рівне
04
Житомир
05
Вінниця
06
Хмельницький
07
Тернопіль
08
Івано-Франківськ
09
Чернівці
10
Ужгород
11
Київ